Modernizace Vašeho starého výtahu

Máte starý výtah a potřebujete modernizovat? Jste na správné adrese! Výtahy Vaněrka se modernizací výtahů zabývá již 20 let. Výtahy montované před rokem 1993 nesplňují současné platné normy a předpisy (ČSN EN 81-1 a NV 27/2003 Sb.) a proto se v poslední době bytová družstva a společenství vlastníků jednotek, především v panelových domech,

intenzivně zabývají myšlenkou mít ve svém domě bezpečný a podle nových norem certifikovaný výtah. Naše firma Vám navrhne výtah přímo na míru, využije maximálně možný prostor v šachtě pro zvětšení kabiny a zmodernizuje výtah přímo na klíč bez dalších starostí. Stačí nás jen kontaktovat.

Modernizace výtahu přináší

Vyšší uživatelský komfort Moderní bezpečnostní prvky a elektronické systémy zajišťují vysokou bezpečnost cestujících osob a vylučují možnost jakéhokoliv zranění. Vyšší uživatelský komfort Moderní elektronické řídící systémy přináší plynulý rozjezd, přesné zastavení kabiny v úrovni stanice a snížení hlučnosti provozu. Zvýšená je rovněž nosnost a rychlost kabiny. Více prostoru Díky lepšímu využití prostoru šachty a použitých technologií je možno zvětšit kabinu a vstupní dveře až o několik desítek centimetrů. Úsporu Sběrné řízení přináší snížení počtu jízd a tím nižší spotřebu elektrické energie. Nové bezpřevodové stroje svou vysokou účinností rovněž přispívají ke snížení spotřeby elektrické energie a snižují nároky na údržbu. Modernější design Stačí si jen vybrat z široké palety odstínů a velmi odolných obkladových materiálů a doplňků, které zvýší celkový estetický dojem výtahu.

Ukázky prací

Modernizace Modernizace Modernizace Modernizace Modernizace