O nás

Společnost VÝTAHY VANĚRKA, s.r.o. byla založena v roce 1993 jako ryze česká, rodinná firma. Naši zákazníci nás znají jako stabilní, silnou a spolehlivou firmu s vlastním výrobním, servisním, skladovým i administrativním zázemím. V současnou chvíli jsme největší český výrobce výtahů na trhu. Naše, více než 20 leté zkušenosti využívají jak tuzemské, tak i zahraniční firmy, se kterými spolupracujeme.

Po dobu svého působení společnost postavila a zmodernizovala bezmála 4 500 zdvihacích zařízení a v tuto chvíli zaměstnává více než 150 kmenových zaměstnanců při ročním obratu přes 300 mil. Kč. Výrobní základnou je Duchcov u Teplic, kde je umístěno kompletní výrobní, skladové servisní a administrativní zázemí.

Firma rodinného charakteru se během několika let vypracovala na pozici jednoho z Leaderů českých výrobců výtahů na trhu a zabývá se výrobou všech typů zdvihacích zařízení. Našimi referencemi jsou tisíce provedených modernizací výtahů, dodávek nových výtahů jak koncovým uživatelům, tak dalším výtahovým společnostem na českém trhu a samozřejmě také tisíce servisních zákazníků. Konkrétní reference v jednotlivých regionech Vám rádi poskytneme.

Že jsme pro Vás kvalitním partnerem, můžete poznat nejen podle výše základního jmění naší společnosti, ale také podle toho, že jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 od společnosti TÜV a navíc máme uzavřeno pojištění ve výši 30.000.000 Kč.

Naše společnost klade velký důraz na následný servis, který je pro kvalitu užívání výtahu velmi důležitý. V tuto chvíli disponujeme rozsáhlou servisní sítí, kde jsou týmy servisních techniků připraveni 24 hodin denně k výjezdu a případným opravám. Věříme, že na základě mnoholetých zkušeností Vám můžeme pomoci s výběrem vhodného řešení týkající se výtahové problematiky a výrazně usnadnit komunikaci a ušetřit váš čas při získávání potřebných povolení na úřadech. Z tohoto důvodu nás neváhejte kontaktovat.

Indentifikační údaje

VÝTAHY VANĚRKA s.r.o.

Adresa:
Mostecká 4
419 01 Duchcov
Statutární zástupce:

Ing. Miloslav Vaněrka – jednatel
Marie Vaněrková – jednatel
Ing. Miloslav Vaněrka ml. – jednatel
Ing. Martina Hrudkajová – jednatel
IČO: 25479296
DIČ: CZ 25479296

Datum zápisu: dne 23.12.2003
Údaje z veřejné části živnostenského rejstříku
Sídlo firmy:
U Hrádku 2960, 415 01 Teplice

Poštovní styk, kontaktní adresa:
Výtahy Vaněrka s.r.o.
Mostecká 4
Duchcov 41901

Sídlo společnosti

O nás O nás O nás O nás

GDPR – Ochrana osobních údajů – PODMÍNKY
GDPR – Ochrana osobních údajů – ŽÁDOST

ČSN EN ISO 9001:2016
Politika kvality