Malé výtahy

Malé nákladní výtahy najdou uplatnění ve všech typech stravovacích zařízeních. Slouží k přepravě nákladu od 50 do 500 kilogramů a zpravidla nejsou určeny k převozu osob.

Provedení jednotlivých výtahů se liší v závislosti na konkrétních podmínkách a odráží potřeby jednotlivých provozoven či domácností. Při návrhu vždy vycházíme z charakteru nákladu, jeho objemu a prostoru, který máte k dispozici. Je důležité mít na paměti, že malé nákladní výtahy jsou omezeny svou nosností a velikostí kabiny, jejíž plocha obvykle nepřesahuje 1 m2. Pokud Vám tyto parametry nevyhovují, přesuňte se to kategorie větších nákladních výtahů.

Do stravovacích zařízení se malé nákladní výtahy obvykle vyrábějí v nerezovém provedení, aby odpovídaly veškerým hygienickým normám. Z nerezu jsou nejen kabiny, ale také dveře výtahu a další prvky včetně příslušenství.

Poměrně důležitou roli hraje okolnost, kde a jak bude probíhat nakládání materiálu. Odlišný mechanismus je použit pro nakládku ve výšce parapetu než u nakládky v úrovni podlahy

Díky nejnovějším technologiím lze zaručit plynulost při rozjezdu a zastavování výtahu, čímž je vyloučena možnost vylití tekutých pokrmů. 

 

Nebojte se nás oslovit s jakýmkoli dotazem či poptávkou. Pokud  budete souhlasit, navštíví Vaši provozovnu jeden z našich techniků probere s Vámi jednotlivé varianty.

Naše projekční tým je připraven zajistit veškerou technickou dokumentaci. Neváhejte se na nás obrátit, pokud si nevíte rady v oblasti stavebního povolení či kolaudace staveb. Využít můžete i našich zkušeností v oblasti dotací.

Kromě zcela nových projektů pracujeme i na modernizaci starších výtahů. Mimo to nabízíme i komplexní servis zejména v podobě preventivní údržby v jednom z našich servisních středisek pod dohledem kvalifikovaných odborníků.

Využití malých výtahů

Stravovací zařízení

(restaurace/jídelny/hotely)

Domy k bydlení

(panelové/činžovní/rodinné domy)

Veřejně přístupné budovy

(úřady, školy, restaurace)

Kancelářské budovy

Reference

Reference