Výtahové plošiny

Výtahové plošiny jsou určené především do prostor, kde je potřeba bezbariérový přístup – v prvé řadě jde tedy o veřejné budovy. Stále častější je i instalace do rodinných či bytových domů. 

Výtahové plošiny se vyznačují tichým provozem a jednoduchou obsluhou. Zpravidla jsou také finančně dostupnější variantou ke klasickým výtahům. Při montáži výtahových plošin není obvykle nutné nic bourat či jinak významněji zasahovat architektury budov.  

Pro výtahové plošiny se vžilo i označení domácí výtahy, a to díky jejich čím dál obvyklejšímu uplatnění právě v domácnostech. Slouží nejen osobám na vozíku, ale často i starším lidem k usnadnění pohybu ve vícegeneračních domech s více podlažími. Zejména v rodinných domech je třeba připravit řešení na míru, které vyhovuje Vašim podmínkám. 

Nebojte se nás oslovit s jakýmkoli dotazem či poptávkou. Pokud  budete souhlasit, navštíví Vaši provozovnu či domácnost jeden z našich techniků probere s Vámi jednotlivé varianty.

Naše projekční tým je připraven zajistit veškerou technickou dokumentaci. Neváhejte se na nás obrátit, pokud si nevíte rady v oblasti stavebního povolení. Při montáži výtahových plošin není stavební povolení potřeba, pokud není významněji zasahováno do architektury budov. 

Kromě zcela nových projektů pracujeme i na modernizaci starších výtahů či výtahových plošin. Mimo to nabízíme i komplexní servis zejména v podobě preventivní údržby v jednom z našich servisních středisek pod dohledem kvalifikovaných odborníků.

Využití výtahových plošin

Domy k bydlení

(panelové/činžovní/rodinné domy)

Veřejně přístupné budovy

(úřady, školy, restaurace)

Kancelářské budovy

Reference