Modernizace výtahů

Uvažujete nad částečnou nebo kompletní výměnou Vašeho výtahu? Obraťte se na nás a společně najdeme nejlepší řešení jak po satránce technické, tak po té finanční.

Jsme si vědomi toho, že inovace jsou nedílnou součástí všech technických odvětví. Abychom Vám mohli nabízet ta nejmodernější řešení, musíme se i my posouvat dále v oboru. Proto pro Vás neustále hledáme nové technologie, které šetří peníze i přírodu.

Modernizace výtahů je krokem k zajištění souladu s veškerými platnými předpisy. Bezpečnostní normy jsou pravidelně obměňovány a starší modely výtahů zpravidla nesplňují jejich přísnější požadavky. Z tohoto důvodu například stoupá zájem o modernizaci zejména ve starších panelových domech. 

Samotná modernizace proběhne buď celkově, anebo částečně, kdy je vyměněna například pouze kabina, strojovna či jednotlivé komponenty. Oslovte nás s nezávaznou poptávkou, náš technik si Váš výtah prohlédne a následně Vám s radostí připravíme projekt na míru. 

Jsme tu pro Vás ve všech stádiích Vašeho projektu. Projekční oddělení je připraveno zajistit veškerou technickou dokumentaci. Pomoci můžeme rovněž i se zajištěním stavebního povolení či kolaudace.

Za léta působení v oboru se nám podařilo zdokonalit celý proces modernizace a minimalizovat tak rušení všech nájemců a dalších osob žijících v rekonstruované budově. Samotná instalace tak většinou probíhá svižně s ohledem na koncentraci hlučnějších činností do krátkého časového úseku.

Po předání hotového díla naše spolupráce rozhodně nemusí skončit. Zaručujeme Vám, že se na nás v budoucnu můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem nebo rovněž můžete využít našich servisních služeb, zejména v podobě preventivní údržby v jednom z našich servisních středisek pod dohledem kvalifikovaných odborníků.

 

Proč modernizovat

Bezpečný a spolehlivý provoz

Je třeba mít na paměti, že po letech provozu všechny technologie zastarávají, a proto musí být pravidelně obměňovány, aby byl zajištěn vyšší bezpečnostní standard. Moderní bezpečnostní prvky a elektronické systémy eliminují možnost jakéhokoliv zranění a zaručují hladký a spolehlivý provoz. 

Méně nákladů za energii i údržbu

Nové mechanismy se vyznačují vysokou energetickou účinností, čímž přispívají ke snížení spotřeby elektřiny. Modernizace přináší minimalizaci možných poruch, a tím i snížení nákladů za jejich případné opravy. 

Komfortnější jízda

Modernizace výtahu má dopad pozitivní dopad na každodenní život všech obyvatel domu. Pokrokové elektronické řídící systémy přináší plynulý rozjezd, přesné zastavení kabiny v úrovni stanice a snížení hlučnosti provozu. Zvýšená je rovněž rychlost kabiny, což s sebou nese kratší doby čekání. Díky lepšímu využití prostoru šachty a nových technologií je možno zvětšit kabinu a vstupní dveře až o několik desítek centimetrů. 

Moderní vzhled

Proces modernizace má obvykle pozitivní dopad i na estetickou stránku výtahu. Nabízíme výběr z široké palety odstínů a velmi odolných obkladových materiálů. Vzhledný výtah vhodně doplňuje Vaši budovu a dříve nepříjemnou jízdu proměňuje v zážitek.

Reference