Osobní výtahy

Osobní výtahy zajišťují přepravu osob a zjednodušují tak běžné úkony v každodenním životě. Dodáváme a montujeme výtahy všech velikostí a typů v závislosti na Vašich přáních a konkrétních podmínkách.

 

Rádi bychom v prvé řadě upozornili na naši novinku, kterou je jedinečné řešení pro nízkopodlažní panelové domy. V minulém století bylo v České republice vystavěno velké množství obytných 4–⁠5 podlažních domů, do kterých nebyly umístěny výtahy, ačkoli tu pro ně byl připravený prostor – tzv. zrcadlo schodiště. Výtah je u těchto domů zrealizován právě v zrcadle schodiště a účelně tak využívá minimálního prostoru.

Jsme si vědomi toho, že každé prostředí si žádá své specifické provedení, a proto se vždy snažíme nabídnout služby šité na míru. Námi realizované projekty tak zpravidla odrážejí přání našich zákazníků doplněné našimi technickými řešeními.

Nízké pořizovací náklady

Na základě našich zkušeností víme, že jedním z nejklíčovějších kritérií našich zákazníků při výběru výtahu jsou nízké pořizovací a provozní náklady. Kromě toho však věříme, že neméně důležitými faktory jsou kvalita a dlouhověkost použitých technologií. Proto se můžete spolehnout na to, že příjemná cena jde u nás vždy ruku v ruce se zajištěním vysokého standardu kvality.

Nosnost našich výtahů

Nosnost osobních výtahů se obvykle pohybuje v rozmezí 340 až 2000 kilogramů. V závislosti na Vašich individuálních požadavcích mohou být dodány osobní výtahy v lanovém či hydraulickém provedení. Vzhled a výbavu kabiny přitom vždy uzpůsobíme tak, aby vkusně doplňovala charakter stavby.

Výtahové šachty

K samotnému výtahu neodmyslitelně patří i výtahová šachta. Je třeba mít na paměti, že  výtahové šachty v podstatě tvoří samostatný architektonický prvek, který dotváří interiér domu nebo vzhled celého objektu. Proto jsme toho názoru, že je nejvhodnější, abychom na Vašem projektu pracovali společně již od prvního náčrtu.

Dodáváme, že jsme hrdými držiteli certifikátu kvality ISO 9001 od společnosti TÜV a prestižní certifikace “Autorizovaná servisní firma” od České Hospodářské komory. Dále jsme certifikovanými výrobci ocelových konstrukcí a výtahových šachet.

Náš tým je Vám neustále k dispozici a vždy připraven řešit veškeré Vaše požadavky. Jakmile nás oslovíte s Vaším požadavkem, můžete se spolehnout na profesionální a svižné jednání. Čerpáme z mnohaletých zkušeností a naše know-how rádi využijeme i na Váš projekt.

Naše projekční oddělení je připraveno zajistit veškerou technickou dokumentaci. Neváhejte se na nás obrátit, pokud si nevíte rady v oblasti stavebního povolení či kolaudace staveb, nebo celé papírování nechte rovnou na nás. Využít můžete i našich zkušeností v oblasti dotací, pomoci můžeme například s žádostmi v rámci dotačního programu „Bytové domy bez bariér“. 

Kromě zcela nových projektů pracujeme i na modernizaci starších výtahů. Mimo to nabízíme i komplexní servis zejména v podobě preventivní údržby v jednom z našich servisních středisek pod dohledem kvalifikovaných odborníků.

Využití osobních výtahů

Domy k bydlení

(panelové/činžovní/rodinné domy)

Veřejně přístupné budovy

(úřady, školy, restaurace)

Nemocnice, zdravotnická zařízení

(hotely, restaurace)

Ubytovací zařízení

(hotely, lázně)

Kancelářské budovy

Reference